NAUJA VERSIJA – asmeninio pokyčio programa

Asmeninio pokyčio programa skirta atrasti ryšį su savo kūnu, susikurti pozityvų santykį su juo ir šokti į naują savęs versiją, tokią kokios norite jūs.

Kūnas yra mūsų instrumentas duotas patirti gyvenimo kūrybą. Kaip tai vyksta ir veikia galite pasiklausyti paskaitoje „Santykis su kūnu„.

Ši programa sukurta iš asmeninės patirties, patikrinta praktikoje ir leidžia kiekvienam įvaldyti savo kūną, kaip instrumentą gyvenimo kūrimui. Tokio gyvenimo, kokio norite jūs patys.

Šios programos rezultate:

  1. Pažinsi savo kūną, jo tipą ir būseną.
  2. Susikursi pozityvų santykį su savimi ir savo kūnu
  3. Suprasi kokie yra tavo energijos resursai ir kaip juos naudoji
  4. Suprasi ką reikia padaryti, kad geriau valdytum savo gyvenimą ir kaip tai padaryti per kūną.
  5. Susikursi tokią savo versiją, kokios nori ir šoksi į tą savo versiją, kaip į naują kostiumą.
  6. Patirsi daug pozityvių pokyčių ir įgausi pasitikėjimo savimi drąsiai kurti savo gyvenimą.

Tai, kas veikia vienam, gali visiškai neveikti kitam. Šitą pamoką, išmokau sunkiuoju būdu. Todėl esu giliai įsitikinusi, jog kiekvieno kelias yra geras jam ir tai, kas reikalinga mums kiekvienam, žinome tik mes patys. Programos fasilitatorius, gali tik padėti pastebėti, pamatyti, atrasti ir palydėti į tą kelią, kuris reikalingas jūsų asmenybei. Ši programa yra paremta asmeninės programos sudarymu ir pagalba ją vykdant kiekvienam jos dalyviui asmeniškai.

Viskas kas vyksta gyvenime yra mūsų pačių kūryba. Ta kūryba, prasideda mintyse. Todėl susitvarkyti su mintimis ir išmokti jas valdyti yra pirmas žingsnis link valdomo kūrybiškumo gyvenime.

Mūsų emocijos yra minčių fizinė ir cheminė raiška mūsų kūne. Todėl jų pažinimas yra galingas įrankis leidžiantis suprasti kūno kalbą ir pradėti kurti santykį su savo kūnu.

Galiausiai eisime į kūną ir jausime jį, ieškosime sąlyčio taškų, subtilių signalų ir mokysimės suprasti kūno vibracijas viduje ir kaip vibracijos išorėje keičia vibracijas viduje.

Tai septynių savaičių kelionė, kurioje nebūsi vienas. Visi programos dalyviai bus palaikymas ir parama vieni kitiems tiek, kiek to kiekvienam reikės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *