Santykis su kūnu

Santykis su kūnu – atsakymas į visus klausimus kurie gali kilti tavo gyvenime. Visą gyvenimą ieškom vieno vienintelio dalyko – laimės, pilnatvės jausmo. Akimirką jį patyrę ir vėl praradę darome viską, kad ir vėl patirtumėm.

Kai gimsta vaikas, jis gimsta laimingas. Ar matėte nelaimingą kūdikį? Vaikai natūraliai elgiasi taip, kas jiems leidžia jaustis laimingais. Ir po to nutinka gyvenimas, socialinės normos, tėvų įsitikinimai ir baimės, ir vaikas po truputį pameta šį įgimtą žinojimą kaip būti laimingu.

Atėjus metui, kiekvienam jis ateina skirtingai, pradedame kelti klausimą „Kas mane daro laimingu?”.

Šį klausimą labai rimtai ėmiau sau kelti daugiau nei prieš 15 metų. Pirmiausia ieškojau laimės veikloje. Perdegiau. Vėliau ėmiau jos ieškoti dvasiniuose vandenynuose. Tačiau ilgainiui supratau, kad dvasingumas, kurį siūlo daugelis ir įvairiomis formomis tapo produktu, kurį kaip ir kitus pavartojus patampa nobodu ir neužpildo. Nenuleidau rankų. Ėmiau ieškoti atsakymų gamtoje. Juk joje yra visi sprendimai. Čia radau atspirtį ir palydėjimą link tikrojo dvasingumo, link savęs ir savo kūno.

Seniai visiems žinoma frazė, kad mes esame sąmonė (siela) laikinai apsigyvenusi kūne mane pradžioje nuvedė neteisingu keliu: aš žiūrėjau į savo kūną, kaip į priemonę, aparatą, indą ar panašiai, kuriuo laikinai naudojuosi. Tai neleido jausti nei ryšio, nei pagarbos jam. Jis atsakė tuo pačiu. Nuolatinis sunkumas kūne, nors ir nedideli negalavimai, tačiau nuolat pasikartojantys ir varginantys, nepatogumas savoje odoje, įtampa galvoje, nevaldomos emocijos tai tik keletas iš tų kūno atsako būdų į mano santykį su juo.

Kai mano santykis su kūnu pasiekė nepakenčiamų santykių stadiją, mano santykiai su artimaisiais ir aplinka buvo ne ką geresni. Tuomet supratau, kad kažkas čia yra ne taip ir vėl turiu iš naujo peržiūrėti savo santykį su savimi. Trukt už vadžių vėl iš pradžių kartojosi ne vieną kartą. Tuose tarpuose tarp naujų startų išmokau daugelį dalykų, kurie kaip atskiros dėlionės detalės gulė į mano patirčių skrynutę. Suvokimas, kad viskas yra mano atsakomybė, mano mintys kuria mano realybę, mano emocijos yra mano išjaustos mintys, skirtumą tarp emocijų ir pojučių, viskas yra tik energija, pajusti energiją visame kame ir t.t. ir pan. Ir jaučiuosi vis dar pirmoje klasėje. Mes tokie gilūs ir tokie įdomūs!

Gilinimasis į savęs ir kitų pažinimą yra mano aistra jau daugelį metų. Sąmoningai nesirinkau sisteminių studijų, nes gana anksti savo pažinimo kelyje supratau, kaip veikia energetinės sistemos, kaip jos prijungia žmogų ir dalinai išplėsdamos apriboja savo ribose. Todėl gydytojas retai kada žvilgterna į alternatyvią mediciną, psichologas į pasihosomatiką ar subtiliuosius kūnus, politikas patekęs į politinės partijos sistemą turi įdėti daug pastangų, kad iš jos išeitų be nuostolių. Kol tu sistemoje, tol ji tave palaiko ir saugo, tačiau tuo pačiu ir apriboja. Aš nenorėjau apribojimo, aš norėjau turėti laisvę pažinti viską plačiai ir giliai. Laisvę pažinti savo kailiu, savo būdu. Didysis Gyvenimas veda mane ypatingai įdomiu keliu, nesėkmių, kraštutinių įsitikinimų ir jų paneigimo, kritimo ir vėl pakilimo keliu. Tai tikrai nėra lengviausias kelias, bet jis tikrai yra įdomiausias.

Šiandien esu tokioje būsenoje, kur galiu sau pasakyti – Aš esu laiminga. Nepaisant to kas vyksta aplink mane. Tas gilus vidinis laimės suvokimas, kurį turėjome visi vaikystėje, grįžo. Tai toks vidinio užtikrintumo jausmas, kad viskas kas vyksta yra į gera. Jis leidžia atsipalaiduoti ir plaukti su Gyvenimo srove.

Esu įsitikinusi, kad kiekvienas tai gali pasiekti ir tai nėra vergiškai sunku. Taip, reikia noro, užsispyrimo ir pastangų, tačiau nereikia eiti kančios keliu.

Todėl noriu pasidalinti savo patirtimi su tais, kam tai rezonuoja ar jaučia, kad atėjo laikas būti laimingu savo kūne.

Todėl rengiu nemokamą paskaitą „Santykis su kūnu” . Vasario 8 – tą dieną kviečiu prisijungti prie šio susitikimo jei nori pradėti atkurti savo santykį su savo kūnu ir savimi PerKūną.

Paskaitoje apžvelgsim savo metalinį, emocinį ir fizinį kūnus pagal gamtos principus. Jų sąsajas ir ryšius, kas dažniausiai šiuos santykius gadina ir kaip juos pakeisti. Kaip šiame kelyje gali padėti augalai ir gamta visumoje.

Ši paskaita nepadės visko pakeisti iš karto, bet gali padėti nukreipti tinkama linkme pradėti kurti gražius ir pilnaverčius santykius su savo kūnu, o jis jums atsakys tuo pačiu. O per santykį su savo kūnu, kuriame visai kitokius santykius ir savo išorėje.

Paskaitos įrašas štai čia:

Apie mane

Savo gyvenime esu baigusi daug mokslų, tiek tradicinių ekonomikos ir verslo, lyderystės ir efektyvaus darbo. Tuo pačiu visą gyvenimą labai domėjausi metafizika, ezoterika ir gamtos pažinimu. Esu baigusi evoliucinės žolininkystės kursus JAV, „Evolutionary school of herbalism” bei daugelį kitų mokymų. Taip pat esu baigusi tris bioenergetikos kursus, Reiki gydymą ir daugelį kitų metodikų. Tačiau visi šie mokslai nedavė tiek daug, kiek didelis noras augti ir pažinti save ir kitus per savo praktiką. Todėl viską taikydama ir bandydama su savimi einu pažinimo keliu. Tvirtai žinodama, kad nėra vienodų žmonių ir vienodų kelių, nesiekiu jūsų nieko išmokyti. Tai turite padaryti patys. Aš galiu tik pasidalinti savo patirtimi, pagelbėti savo palaikymu ir išjaustomis, bei aukštesniųjų vedlių suteiktomis įžvalgomis, kad jūsų kelionė būtų lengvesnė ir greitesnė savo norimo tikslo link.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *