GYVATOS bendruomenės produktai yra ypatingi tuo, kad gaminami rankomis, su asmeniniu prisilietimu ir meile, energija įdedama į kiekvieną žingsnį ir detalę. Daugelis produktų gaminami iš Lietuvoje augančių natūraliai ar su meile ekologiškai auginamų augalų. Kiti, kurių nėra Lietuvoje ir jie yra būtini produktams, yra atrenkami atsižvelgiant į tvaraus auginimo ir rinkimo praktikas bei ekologišką kimę.  Ryšys su visata, pagarba jai ir jos dovanoms yra tai, kas mus įkvepia ir veda.

Produktas pagamintas rankomis labai skiriasi nuo pramoniniu būdu pagaminto produkto todėl, kad jame yra žmogaus, kuris tą produktą gamino energija. Ne mašinos, aparato, o žmogaus energija susijungusi su gamtos energija. Toks produktas turi ne tik stipresnį poveikį, tačiau turi tausojantį poveikį tiek gamtai, tiek ir vartotojui.

Viskas yra energija. Energijos mus veikia nuolat. Todėl suprasti ką vartoji ir kaip tai tave veikia yra labai svarbu. Pagaminti produktai papildomai įkrauti mylinčia visatos šviesos energija padės ne tik fiziniam kūnui, tačiau ir visam energetiniam kūnui.