METINIS AUGALŲ KURSAS

Materia Medica nuo senųjų laikų buvo žinynai apie gydomuosius augalus. Apie juos yra prirašyta begalės knygų. Šio projekto tikslas yra ne tik aprašyti ar apkalbėti gydomuosius Lietuvos, ir ne tik, augalus. Ko labiausiai pasigendu knygose, tai pojūčio, išjautimo.

Todėl ši Materia Medica bus ne tik svarbiausios informacijos sukauptos iš įvairių autorių, mokslo straipsnių apie augalą, bet ir patirties dirbant su juo, taikant praktikoje. Tačiau svarbiausiai tai, ką pats augalas nori pasakyti kiekvienam iš mūsų. Čia ieškosime jutiminės informacijos tiesiogiai iš augalo sąmonės.

Kviečiu keliauti kartu.

Kiekvieną mėnesį yra paruošiama išsami medžiaga apie vieną augalą. Ne tik jo gydomąsias savybes, bet ir energetiką pagal vakarų tradicinę mediciną, augalo pavaldumą planetoms ir sąveiką su jomis, jo panaudojimo būdus ir metodus, pritaikymo situacijas ir galimybes, receptus ir konkrečias patirtis.

Kiekvieną mėnesį apie mėnesio augalą įrašoma video paskaita. Esant norui ir galimybei organizuosime susibūrimus augalų išjautimui ir sensoriniam pažinimui, kaip jie veikia kiekvieno mūsų kūną.

Šis projektas tęsis visus metus, o gal ir ilgiau. Dalyviai grupėje galės naudotis ne tik medžiaga, tačiau ir užduoti klausimus, diskutuoti bei dalintis patirtimis.

Po šio projekto, turėsite savo Materia Medica, kuri leis jums patiems atsirinkti augalus, kurie tinkamiausi jūsų namų vaistinėlei.

Kodėl reikia visų metų ar ilgiau pažinti augalus, kai galiu nusipirkti knygą ir perskaityti?

Manau toks klausimas kils didžiąjai daugumai. 🙂
Knygos yra gerai ir jos gali būti labai naudingos, tačiau jose mažai rasite informacijos apie tai ar augalas veikia šildančiai ar šaldančiai, ar jis džiovina ar drėkina, ar jis sutraukia ar atpalaiduoja. Kaip jis veikia vidinius audinius, o kaip išorinius. Kodėl tas pats augalas tinka skrandžiui gydyti vienam žmogui, o kitam netinka? Knygose yra daug informacijos, kaip augalas veikia fizinį mūsų kūną, tačiau labai mažai, kaip veikia subtiliuosius kūnus. Todėl ši kelionė ir yra skirta tiems, kas nori suprasti augalus plačiau, giliau ir taikyti juos asmeniškiau.

Kur ir kaip?

Paskaitos vyksta nuotoliniu būdu zoom platformoje. Jų įrašai yra talpinami Facebook grupėje ir juos galima peržiūrėti kada patogu ir kiek tik norisi.

Ką aš gausiu?

Kas mėnesį gausi išsamią augalo monografiją, kuri vidutiniškai apima 15-20 puslapių. Joje rasi daugelį augalo panaudojimo aspektų fiziniam kūnui, pasichologinei būsenai, aitikmenis astrologijos, alchemijos, ajurvedos ir kitose tradicinėse sistemose.

Facebook grupės bendruomenė, dalinasi papildoma medžiaga ir patirtimis su augalais, kurios praturtina dar labiau.

Apie lektorę – Sigitą Vaičiutę

Su augalais ir gamta gyvenu labai artimame ryšyje nuo pat vaikystės, tačiau augalų pažinime jaučiuosi kaip pirmokė ir dabar. Tai neišsenkantis išminties, žinių ir pagalbos šaltinis mano akimis. Augalus studijuoju, kuriu ir gaminu įvairiausius eleksyrus jau ne vienerius metus. Tai užsiėmimas, kuris pats savaime yra magija. Man visuomet atrodo, kad augalai yra per daug nuvertinami, o jų teikiami produktai neišnaudojami pilnu savo potencialu. Mano tikslas yra duoti jums platesnį supratimą, kuris leistų pažinti augalus ir prisitaikyti juos sau asmeniškai kiekvienoje situacijoje paprastai. Mano svajonė yra žmonės gyvenantys ryšyje susavimi ir gama, kad galėtumėm naudoti gamtos turtus ir išmintį tikslingiau, atsakingiau ir efektyviau. Esu baigusi evoliucinės žolininkystės kursus JAV, „Evolutionary school of herbalism” bei daugelį kitų mokymų.

Photo by Maria Cavali

Susidomėjai?

Kaina metams: 228 Eur

Galima mokėti dalimis už 6 mėnesius – 132 Eur

Už kiekvieną mėnesį atskirai – 25 Eur

Prisijungus prie projekto ne nuo pirmo mėnesio, mokama suma nuo pirmojo (sausio) mėnesio, nes visą medžiagą turėsite nuo pirmos paskaitos. Pvz. jungiuosi nuo kovo mėnesio ir noriu mokėti už 6 mėnesius. Mokėti reikia 132 Eur iki birželio mėnesio.