Kvapiojo Šalavijo hidrolatas: nauda ir panaudojimas

Kvapiojo Šalavijo hidrolatas, gaunamas iš Salvia sclarea augalo, yra universalus botaninis vanduo, turintis daugybę gydomųjų savybių. Šis švelnus, bet stiprus hidrolatas, gaunamas distiliuojant šalavijo lapus ir žiedus vandens garais, gali būti plačiai naudojamas sveikatos, grožio ir emocinės gerovės srityse.

Kvapiojo Šalavijo distiliavimas

Aromaterapijos praktika:
Kvapiųjų šalavijų hidrolatas pasižymi ryškiu, žemės ir žolių aromatu, todėl jis populiarus aromaterapijos praktikoje. Raminantis ir džiuginantis kvapas sukelia atsipalaidavimą ir mažina stresą, sukuria ramią atmosferą.

Kožos priežiūros stebuklas:
Turtingas antioksidantų ir natūralių junginių Kvapiojo Šalavijo hidrolatas yra gėris odos priežiūrai. Jis padeda subalansuoti riebalų gamybą, tinka tiek riebiai, tiek sausai odai. Jo antibakterinės ir priešuždegiminės savybės padeda nuraminti odos sudirgimus, mažina paraudimus ir skaistina veido odą.

Emocijų gerovė:
Kvapiojo šalavijo hidrolatas yra euforiją kelianti ir antidepresinė priemonė; kai kurie mano, kad jis yra afrodiziakas. Bet kuriuo atveju jis suteikia emocinę paramą ir geros savijautos jausmą. Tai geras produktas atsisakantiems įpročio vartoti alkoholį ir gali numalšinti kai kuriuos abstinencijos simptomus. Labai keliantis vibracijas; naudokite jį dirbdami su bet kokiomis vibracijomis, ypač emocinių traumų ir širdies skausmo atvejais.

Kokybiška plaukų priežiūra:
Į plaukų priežiūros procedūras įtraukus Kvapiųjų šalavijų hidrolatą, galima reguliuoti galvos odos riebalų pusiausvyrą, maitinti plaukų folikulus, kad plaukai būtų sveikesni ir stipresni. Jo savybės taip pat padeda nuraminti galvos odos sudirgimus, pavyzdžiui, niežulį ar pleiskanojimą.

Natūrali gydomoji paskirtis:
Šis hidrolatas populiarus dėl galimos terapinės naudos, ypač menstruacijų metu, nes gali padėti sumažinti diskomfortą ir subalansuoti hormonų svyravimus. Kai kurie tyrimai taip pat rodo, kad jis gali sumažinti lengvus menopauzės simptomus.

Kaip vartoti:
Kvapiojo šalavijo hidrolatą galima naudoti tiesiai ant odos kaip veido toniką ar kūno miglą, įpilti į vonios vandenį, kad jis nuramintų, arba naudoti kaip švelnų skalbinių purškiklį dėl raminančio kvapo. Aromaterapijoje jį galima išsklaidyti arba purkšti į orą, kad sukurtumėte raminančią atmosferą. Terapiškai galima maišysi su vandeniu (1 l – 60 ml hidrolato) ir gerti dienos bėgyje.

Atsargumas:
Nors paprastai yra saugus, patartina atlikti bandymą, ypač jautrią odą turintiems ar žinomai alergiškiems asmenims.

Kvapiojo Šalavijo hidrolatas yra universalus ir natūralus produktas, turintis daugybę privalumų odos priežiūrai, emocinei gerovei ir bendrai sveikatai. Dėl švelnios prigimties ir stiprių savybių jis yra vertingas holistinės sveikatingumo procedūros priedas, natūraliai sprendžiantis įvairias problemas.

Prieš vartodami produktus, visuomet pasitarkite su specialistu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *