DRĄSA BŪTI SAVIMI: Čiobrelių hidrolatas – natūralus grožio ir drąsos šaltinis

Gamta apdovanojo mus daugybe naudingų ir galingų augalų, kurie ne tik prisideda prie mūsų išorinio grožio, bet taip pat turi galingą poveikį mūsų organizmui ir psichinei būsenai. Vienas iš šių nuostabių augalų yra čiobrelių hidrolatas, kuris turi daugybę privalumų ir gali būti naudojamas įvairiose srityse – nuo grožio, sveikatos ir net magiško pritaikymo.
Jei ieškote natūralaus produkto, kuris suteiks jums grožį ir drąsos pojūtį, čiobrelių hidrolatas yra puikus pasirinkimas.

Antibakterinė, šiek tiek antivirusinė, priešgrybelinė ir antiseptinė savybės padaro čiobrelių hidrolatą galingu šeimos ginklu. Nors jo skonis ir poveikis gali būti stiprus ir netgi deginantis, praskiestas ir tinkamai naudojamas, jis tampa nepakeičiamu įrankiu kovojant su gerklės skausmu, tonzilitu, laringitu ir kitomis gerklės infekcijomis. Burnos skalavimas ar gargaliavimas su čiobrelių hidrolatu du ar tris kartus per dieną gali greitai palengvinti skausmą ir greitinti gijimą. Jis taip pat turi įrodytą veiksmingumą prieš peršalimo, gripo, kvėpavimo takų ir virškinimo trakto infekcijas. Jei norite sustiprinti imuninę sistemą ir išvengti infekcijų, sumaišykite čiobrelių hidrolatą su melisos hidrolatu ir gerkite šį mišinį keletą dienų per savaitę. *

Ne tik grožio ir sveikatos sritims, čiobrelių hidrolatas turi teigiamą poveikį ir psichinei būsenai. Jo drąsinančios savybės gali padėti tiems, kurie susiduria su realybės baimėmis arba negebėjimu išreikšti save pilnai. Galite naudoti čiobrelių hidrolatą garinimui, savo aplinkoje purškimui ar tiesiogą vartoti, kad įkvėptumėte drąsos ir pasitikėjimo savimi jausmą. Šis natūralus produktas taps jūsų slaptu ginklu, suteikiančiu jums vidinę stiprybę ir užtikrinantį jausmą.

Be to, čiobrelių hidrolatas puikiai tinka įvairioms odos būklėms ir problemoms spręsti. Jis gali būti naudojamas kaip garų vonios, kad būtų įveiktos sunkios aknės ar kitos odos infekcijos. Tačiau svarbu naudoti šį hidrolatą atsargiai ir skiedžiant ant pažeistos odos, kad išvengtumėte nudegimų. Gyvūnų odos problemoms gydyti čiobrelių hidrolatas taip pat yra puikus pasirinkimas. Jis gali būti naudojamas įvairiems gyvūnų sužalojimams, įpjovimams, uždegimams ir opoms gydyti. Įpjovimų, įkandimų, uždegiminių vietų ir žaizdų tepimas 70 proc. tirpalu, o po to į skalavimo vandenį po šampūno įpylus du valgomuosius šaukštus, padeda skatinti gijimą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad čiobrelių hidrolato koncentracija turėtų būti pritaikyta, kad nebūtų per stiprus gyvūnams. Verta paminėti, kad čiobrelių hidrolato reikėtų vengti katėms dėl jo stiprumo. Vietoj to apsvarstykite galimybę į augintinio vakarienę įberti vieną arbatinį šaukštelį ir taip kovoti su blogu burnos kvapu, pilvo pūtimu ir dujomis. Be to, naudodami gryną hidrolatą dezinfekuokite visus gyvūnų šėrimo indus, kad užtikrintumėte švarią ir higienišką aplinką. *

Čiobrelių hidrolatas taip pat praturtins jūsų virtuvę ir patiekalus. Jis gali būti naudojamas kaip skanus priedas prie sriubų, troškinių ir vegetariškų patiekalų, suteikiant jiems ypatingo aromato ir skonio niuansų.

Čiobrelių hidrolatas – tai natūralus grožio ir drąsos šaltinis, kuris sujungia gamtos įkvėptą grožį su galingu poveikiu mūsų organizmui ir psichinei būsenai. Jei ieškote natūralaus produkto, kuris padės jums išreikšti save pilnai ir suteiks jums vidinę stiprybę, čiobrelių hidrolatas yra puikus pasirinkimas. Leiskite šiam gamtos vedamam grožio produktui suteikti jums drąsos jausmą ir išlaisvinti jūsų tikrąją savastį.

*Šaltinis:  S.Catty, Hydrosols: The next aromatherapy

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *