Materia Medica – 1

Materia Medica - 1 kursas - tai analogo neturintis, išsamus kursas apie Lietuviškus vaistinius augalus, skirtas tiek mėgėjams, tiek ir profesionalams. Jis buvo sukurtas iš noro susipažinti ir supažindinti su augalais giliai ir išsamiai. Augalai yra kaip žmonės. Kai sakome, kad augalas yra nuo to ar kito, tai tas pats, kai sakome, jog Ona yra virėja. Tačiau sprendžiant apie augalą, ar apie žmogų pagal jo veiklą, žinome tik labai mažą dalį to, kas yra visa būtybės esybė. Augalai yra labai plačiai veikiantys mūsų kūną, protą, emocijas ir subtiliuosius kūnus. Maža to, jie yra mūsų mokytojai. Todėl šiame kurse jie nagrinėjami pagal tam tikrą struktūrą, kuri leidžia su augalu susipažinti giliau, jį pajausti ir su juo susidraugauti.

Augalų pažinimui reikalinga praktika ir ji turi sudaryti 90 proc. viso mūsų pažinimo. Todėl Materia Medica kurse gausite ir tam tikras praktikas kaip geriau užmegzti ryšį su augalu, kaip jį jausti, kaip suprasti jo skonį ir ką tas skonis sako apie patį augalą.

Pirmojo Materia Medica kurso augalai:

 1.  Vaistinė Medetka (Calendula officinalis)
 2. Kiaulpienė (Taraxacum officinale)
 3. Kedenė (Usnea barbata/ Usnea filipendula/ Usnea longissima)
 4. Dilgėlė (Urtica dioica)
 5. Vaistinė Agurklė (Borago officinalis)
 6. Kibusis Lipikas (Galium aparine)
 7. Smulkiažiedė Tūbė (Verbascum thapsus)
 8. Mėlynžiedė verbena (Verbena hastata, Verbena officinalis)
 9. Didžioji Varnalėša (Arctium lappa)
 10. Didysis debesylas (Inula helenium )
 11. Avietė (Rubus Idaeus)
 12. Vaistinė Melisa (Melissa officinalis)

Kiekvienas augalas nagrinėjamas pasitelkiant šešis raktus:

 1. Pagrindiniai poveikiai
 2. Augalo energetika (skonis, temperatūrinis poveikis, drėgmės poveikis, poveikis audiniams ir konstitucijai)
 3. Psichologinis augalos paveikslas (kaip veikia mūsų psichiką ir emocijas) bei kitos specifinės indikacijos augalo vartojimui.
 4. Klinikiniai modeliai ir taikymas
 5. Veikimo mechanizmai bei formulavimas su kitais augalais.
 6. Energetinė architektūra: planeta valdovas, elementas valdovas, valdantis alcheminis principas, simbolizmas ir atitikmenys Taro.

Įsigiję šį kursą gausite:

 • 12 video paskaitų savarankiškam klausymui.
 • 12-os augalų monografijos. Tai išsami medžiaga apie augalą, kuri vidutiniškai yra apie 18-20 psl. apimties. Ši medžiaga yra tarsi augalo biografija, kuri leidžia su juo susipažinti plačiau.
 •  Prisijungimą prie facebook grupės, kurioje rasite kurso dalyvių patirtis, papildomą pasidalintą literatūrą bei diskusijas.
Šis kursas skirtas tiek profesionalams, tiek ir mėgėjams, kadangi Lietuvių kalba literatūros taip išsamiai nagrinėjančios augalus nėra. Tad tai unikali galimybė.  
€ 224