KIBUSIS LIPIKAS – Materia Medica
Nors tai kuklus mažas augalas, pastebėjau, kad jis labai naudingas įvairioms būklėms, kurios vargina vidinius kūno vandenis ir kurias plačiau nagrinėsime šioje monografijoje.
Šioje monografijoje atskleidžiami augalo skonis, poveikiai, sąsajos su kūno sistemomis, psichologija bei jo energetika. Tai išsami augalo analizė visapusiškai leidžianti suprasti ne tik patį  augalą, bet ir jo santykį su mumis - žmonėmis.
Čia rasite video paskaitos įrašą bei augalo monografiją.

Ką gausite iš paskaitos?

Šioje paskaitoje sužinosite svarbiausią informaciją apie augalą:
  •  jo gydomąsias savybes ir pritaikymą sveikatinimui
  • skonius ir energetiką pagal vakarų tradicinę mediciną ir ajurvedą
  • augalo pavaldumą planetoms ir sąveiką su jomis,
  • jo panaudojimo būdus ir metodus
  • pritaikymo situacijas ir galimybes, receptus ir konkrečias patirtis
  • Parsisiųsite 16 puslapių augalo monografiją naudojimui su receptais ir formulėmis.
  • Paskaitą galėsite žiūrėti 2 savaites.
Tai naujausia informacija vienoje vietoje iš įvairių knygų, plius patirties ir praktikos žinios bei receptai, astrologija ir archetipai, kad leidžia augalą suprasti daug giliau ir išsamiau.
Materia Medica - tai nuo seno naudojamas terminas nusakyti aprašui, žinynui apie augalus (ir ne tik), kurį po to galima naudoti savo gyvenime ir praktikoje.

Apie lektorę:

Aš esu Sigita Gyva. Su augalais ir gamta gyvenu labai artimame ryšyje nuo pat vaikystės. Tai neišsenkantis išminties, žinių ir pagalbos šaltinis mano akimis. Augalus studijuoju, kuriu ir gaminu įvairiausius eleksyrus jau ne vienerius metus. Tai užsiėmimas, kuris pats savaime yra magija. Man visuomet atrodo, kad augalai yra per daug nuvertinami, o jų teikiami produktai neišnaudojami pilnu savo potencialu. Mano tikslas yra duoti jums platesnį supratimą, kuris leistų pažinti augalus ir prisitaikyti juos sau asmeniškai kiekvienoje situacijoje paprastai. Esu baigusi evoliucinės žolininkystės kursus JAV, bei daugelį kitų mokymų.
€ 25