BALZAMINĖ TUOPA – Materia Medica
Balzaminė tuopa - "Iš visų Oghamo abėcėlės medžių Baltoji tuopa, labiausiai susijusi su žemiškaisiais ir materialiaisiais gyvenimo aspektais. Ji taip pat susijusi su dvasinės stiprybės ir ištvermės, padedančios susidoroti su atšiauria gyvenimo realybe, paieška. Atšiauria realybe, kurią gyvenimas mums pateikia dažnai netikėtai arba tai tęsiasi ilgai trunkantį laikotarpį. Ji suteikia gebėjimą ištverti ir nugalėti. Tuopai būdingos trys savybės: gebėjimas priešintis ir saugoti, ryšys su kalba ir kalbėjimu bei glaudus ryšys su vėjais. Šis medis iš prigimties pritaikytas atsispirti sausrai, be to, tai senovinis skydų gamintojų medis. Taigi jis turi galią apsaugoti nuo mirties ir sužeidimų bei įsikišti tarp jūsų ir žemiškų problemų, kurių bijote, net ir tų, kurios tęsiasi ilgą laiką ir vargina. Per vėjo ryšį ji siejama su kalbos ir kalbėjimo galia. Dėl ilgų suplotų lapų stiebų lapai auga taip, kad nuo kiekvieno vėjo gūsio ar menkučio vėjelio jie juda, banguoja ir kelia triukšmą. Tuopos paprastai vadinamos "šnabždančiais" arba "kalbančiais" medžiais, o airių gėlų kalba - "Crann Critheac", "virpančiu medžiu". Visame pasaulyje ir daugelyje religijų bei kultūrų vėjas laikomas dievų pasiuntiniu, nešančiu "tylų mažą Dievo balsą", tai ištrauka iš keltų medžio orakulo, kurį parašė Liz ir Collin Murray. 
Čia rasite video paskaitos įrašą bei augalo monografiją.

Ką gausite iš paskaitos?

Šioje paskaitoje sužinosite svarbiausią informaciją apie augalą:
  •  jo gydomąsias savybes ir pritaikymą sveikatinimui
  • skonius ir energetiką pagal vakarų tradicinę mediciną ir ajurvedą
  • augalo pavaldumą planetoms ir sąveiką su jomis,
  • jo panaudojimo būdus ir metodus
  • pritaikymo situacijas ir galimybes, receptus ir konkrečias patirtis
  • Parsisiųsite 16 puslapių augalo monografiją naudojimui su receptais ir formulėmis.
  • Paskaitą galėsite žiūrėti 2 savaites.
Tai naujausia informacija vienoje vietoje iš įvairių knygų, plius patirties ir praktikos žinios bei receptai, astrologija ir archetipai, kad leidžia augalą suprasti daug giliau ir išsamiau.
Materia Medica - tai nuo seno naudojamas terminas nusakyti aprašui, žinynui apie augalus (ir ne tik), kurį po to galima naudoti savo gyvenime ir praktikoje.

Apie lektorę:

Aš esu Sigita Gyva. Su augalais ir gamta gyvenu labai artimame ryšyje nuo pat vaikystės. Tai neišsenkantis išminties, žinių ir pagalbos šaltinis mano akimis. Augalus studijuoju, kuriu ir gaminu įvairiausius eleksyrus jau ne vienerius metus. Tai užsiėmimas, kuris pats savaime yra magija. Man visuomet atrodo, kad augalai yra per daug nuvertinami, o jų teikiami produktai neišnaudojami pilnu savo potencialu. Mano tikslas yra duoti jums platesnį supratimą, kuris leistų pažinti augalus ir prisitaikyti juos sau asmeniškai kiekvienoje situacijoje paprastai. Esu baigusi evoliucinės žolininkystės kursus JAV, bei daugelį kitų mokymų.
€ 25