Laukiniai Augalai Mityboje
Ką valgau - tuo tampu. Esate girdėję šią mintį. Mūsų kūnai yra gamtos dalis. Todėl gamtinis, laukinis maistas yra kaip vaistas. Jis padeda ne tik atstatyti organizmą po žiemos, bet ir subalansuoti tai, kas išbalansuota, apvalyti tai, kas užteršta ir laukiniai augalai nesudaro tiek toksinų organizme, kaip negyvas , chemiškai apdorotas pramoninis maistas. Galima vardinti labai daug privalumų, tačiau kviečiu prisijungti į šią paskaitą ir išgirsti patiems.
Šioje paskaitoje sužinosite kodėl svarbu į savo racioną įtraukti būtent laukinius augalus ir koks skirtumas yra tarp laukinių ir kitų augalų bei jų produktų. Kalbėsime apie tai kodėl laukiniai augalai gali duoti daugiau, nei sukultūrinti ar pramoniniu būdu užauginti.

Paskaitoje sužinosite:

  •  10 laukinių augalų, kurie yra lengvai ir gausiai randami.
  • Jų sudėtis ir poveikius
  • Pritaikymą kasdieninėje mityboje: kaip paruošti, konservuoti bei receptai leisiantys lengvai ir paprastai papildyti savo mitybą būtinomis medžiagomis.
  • Ppažvelgsime, kaip atstatyti organizmą po žiemos ir kaip pasiruošti kitai žiemai, kad nereikėtų atstatinėti

Ką gausite iš paskaitos?

  • Supratimą, kaip maitintis pagal elementus ir gamtos principus.
  • Daugiau nei 60 puslapių medžiagą.
  • Daugiau nei 60 receptų su laukiniais augalais
  • Paskaitos video įrašą galėsite žiūrėti 2 savaites.

Apie lektorę:

Aš esu Sigita Gyva. Su augalais ir gamta gyvenu labai artimame ryšyje nuo pat vaikystės. Tai neišsenkantis išminties, žinių ir pagalbos šaltinis mano akimis. Augalus studijuoju, kuriu ir gaminu įvairiausius eleksyrus jau ne vienerius metus. Tai užsiėmimas, kuris pats savaime yra magija. Man visuomet atrodo, kad augalai yra per daug nuvertinami, o jų teikiami produktai neišnaudojami pilnu savo potencialu. Mano tikslas yra duoti jums platesnį supratimą, kuris leistų pažinti augalus ir prisitaikyti juos sau asmeniškai kiekvienoje situacijoje paprastai. Esu baigusi evoliucinės žolininkystės kursus JAV, bei daugelį kitų mokymų.
€ 55