Augalų Ir Savęs Pažinimo Kursas

Augalų pažinimas

Augalų karalystė mūsų protams yra neaprėpiama. Mes galime ją pažinti labai ribotai, tačiau ir tai musm duoda be galo daug naudos. Šio kurso tikslas nėra ti duoti jums jau pagautą žuvį, bet išmokyti ją gaudyti, kad galėtumėte tą meškerę naudoti tada kada jums reikės.
Šio kurso metu požiūris pasikeis ne tik į augalus ir kaip juos naudojame, bet ir į save. Jei nenori rizikuoti jo keisti, šis kursas ne tau.
Šiame kurse suprasi, kad nereikia tapti žolininku, kad palengvintum peršalimą, padėtum savo virškinimui ar odos problemoms. Suprasi, kad augalai padeda visada, jei tik juos supranti ne protu, o pajutimu.
Tai bazinis kursas, todėl tinka net nieko nežinančiam apie augalus žmogui ir niekada nežoliavusiam ar neauginusiam jokio augalo savo darže. Nemažai augalų mes visi naudojame kasdien, tik nesuprantame jų, kaip vaistų vertės ir panaudojimo. Jei netikite, atsidarykite savo prieskonių ir arbatų lentyną.
Taigi šis kursas apie augalus paprastai, kiekvienam, nes aš giliai tikiu, kad atėjo metas ne tik pasitikėti savimi ir gamta labiau, nei tais, kurie mūsų nepažįsta, bet ir suprasti gero ir lengvo gyvenimo paslaptį. Tai nėra sudėtinga.
Kurso metu gausite dalomąją medžiagą, kuri padės ne tik kurso metu, bet ateityje.

Kurso planas:

I. Kas aš? Savęs pažinimas

1. Dažniausiai daromos klaidos naudojant augalus ir mokantis apie juos. Suprasime: - Kodėl net turint enciklopedijas apie augalus, nežinome kaip palaikyti sveikatą tik su augalais ir panaudoti augalus gyvenime? - Kodėl dauguma knygų apie augalus ir jų panaudojimą tinka žolininkams, bet ne kasdieniam naudojimui kiekvienam žmogui? - Ar receptai knygose ar internete tinka visiems? - Kodėl vieniems receptai ir augalai veikia, o kitiems ne? - Ko reikia, kad augalai veiktų kas kartą juos naudojant? 2. Kas tu esi? Vakarų medicinos ir tradicinės (augalinės) medicinos požiūris - Kodėl žmogus yra svarbiau nei liga? - Kaip pažinti savo organizmo tipą ir jį subalansuoti? 3. Testas, kaip nustatyti savo organizmo prigimtinį tipą ir dabartinės situacijos tipą. - Pildysime testą, kuris leis geriau pažinti savo prigimtinį organizmo tipą. - Taip pat darysime testą, kuris leis pažinti savo dabartinę būseną ir ją įsivertinti, bei suprasti ko reikia, kad susibalansuoti.

II. Ką aš jaučiu? Jutiminė žolininkystė.

1. Kaip pasirinkti augalus sau? - Augalų supratimo principai pagal jų energetines savybes - Kaip suprasti koks augalas šaldo, koks šildo, koks sausina, koks drėkina? 2. Pojūčiais grįsta žolininkystė - Kodėl svarbu augalą pažinti per savo pojūčius, o ne tik iš knygos? - Kaip atskirti augalo sudedamąsias dalis per pojūčius? - Kodėl svarbu klasifikuoti augalus per pojūčius? 3. Kaip išvengti dažnai daromų klaidų su augalais - Dažniausiai daromos klaidos renkantis augalus savo sveikatai ar būsenai koreguoti. 4. Praktinės užduotys augalų išjautimui - Praktinė dalis, kurioje ragausim įvairius augalus ir praktiškai išjautinėsim jų savybes.

III Augalai kitaip

1 Augalų energetinės savybės 2 Augalų energetinės sistemos pristatymas, kuri leidžia augalus prisitaikyti kiekvienam sau asmeniškai. 3. Augalų skoniai - Kaip dirbti ir suprasti augalų skonius ir ką jie reiškia? 4. Augalų klasifikacija pagal skonius, poveikį ir energetiką: - Gausite aiškią augalų klasifikaciją pagal kiekvieną iš augalų skonį: Sūrus: Dilgėlė, asiūklis, žliūgė, jūros dumbliai Rūgštus: Čiobrelis, Šeivamedis, Rožė, Melisa

IV Kaip paruošti augalus?

1. Augalų klasifikacija pagal skonius, poveikį ir energetiką: Gausite aiškią augalų klasifikaciją pagal kiekvieną iš augalų skonį: Kartus: Kiaulpienė, Ramunėlė, Kakava, Kraujažolė Saldus: Migdomoji vitanija (Ashvaganda), Saldymedis, Kaulažolė, Svilarožė Aštrus: Česnakas, Raudonėlis, Pipirmėtė, Pipiras 2. Augalų pasiruošimas vartojimui: - Kokios dalys ir kaip rinkti? - Kaip teisingai nusipirkti? - Kokie paruošimo būdai yra? - Pagrindinių augalų naudojimo būdų apžvalga: Arbatos, nuovirai, distiliatai, tinktūros, vynai, actai, gliceritai.

V Įdarbinam rankas

1. Praktiniai augalų ruošimo būdai ir paprasti kiekvienam prieinami receptai. Kalbėsim apie visus kurso augalus ir jų konkrečius paruošimo būdus 2. Dozės ir jų svarba, kaip susigaudyti? Praktinės patirtys ir patarimai

VI Natūralus grožis

1. Augalai vidiniam ir išoriniam grožiui Apžvelgsim augalus ir jų savybes, kurie padės būti gražiems vidumi ir išore. Gausite konkrečių augalų ir jų paruošimo būdų patarimus. Paliesime afrodiziakus 😊 2. Augalų panaudojimas kasdieniuose švaros ir grožio ritualuose 3. Riebaliniai, vandeniniai bei maišyti gaminiai mūsų grožiui iš augalų. Kaip juos pačiam pasigaminti namuose. Receptai ir patarimai.

VII Augalai subtiliesiems kūnams ir psichikai

1. Augalų energetinis, emocinis, mentalinis ir psichosomatinis poveikiai. Kaip augalai veikia subtiliuosius mūsų sluoksnius?
2. Kokius augalus naudoti padėti savo nematomiems kūnams? Lengvai prieinamų ir būtinų augalų sąrašas su jų savybėmis ir poveikiu subtiliesiems kūnams.
3. Kaip naudoti augalus subtilioms patirtims? Tradicinių kultūrų patirtis. Tinktūros, distiliatai, smilkalai.
Kadangi tai bazinis kursas todėl prieinamas ir naudingas kiekvienam, kuris nori naudoti gamtos dovanas efektyviau.
Kurso dalyviai gaus dalomąją medžiagą, kuri padės jiems kurso metu ir po jo.

Apie lektorę:

Aš esu Sigita Vaičiutė. Su augalais ir gamta gyvenu labai artimame ryšyje nuo pat vaikystės. Gilų ryšį su augalais ir gamta pradėjau puoselėti prieš penkerius metus, kai vidinis kelrodis pakreipė iškirtinai šia linkme. Gamta -  tai neišsenkantis išminties, žinių ir pagalbos šaltinis mano akimis. Augalus studijuoju, kuriu ir gaminu įvairiausius eleksyrus jau ne vienerius metus. Tai užsiėmimas, kuris pats savaime yra magija. Man visuomet atrodo, kad augalai yra per daug nuvertinami, o jų teikiami produktai neišnaudojami pilnu savo potencialu. Šio kurso tikslas nėra jus ko nors išmokyti. Mano tikslas yra duoti jums sistemą, kuri leistų pažinti augalus ir prisitaikyti juos sau asmeniškai kiekvienoje situacijoje paprastai. Mano svajonė yra žmonės gyvenantys ryšyje susavimi ir gama, kad galėtumėm naudoti gamtos turtus ir išmintį tikslingiau, atsakingiau ir efektyviau.
Kartą įsigiję kursą, galite juo naudotis neribotai.
€ 250